Заходи

Дніпропетровська громада Рідної Віри "Полум'я Роду" запрошує усіх рідновірів та небайдужих до рідної традиції людей на свято Миробога (Овсень, Туасень, Радогощ), яке проходитиме 24 вересня в історико-духовному комплексі "Права" біля р. Орель в заповідній зоні (р-н СМТ Кіровське).

Перун є ратною силою Рода-Породителя , він опікується дотриманням справедливості і Законів Прави. Перун – покровитель грози, росту, поєдинків, вогню, сили, влади, закону, життя, зброї, бойових мистецтв, податель благ та дощу, заступник витязів

Друзі! Запрошуємо вас зустріти самий Велике слов'янське свято разом з громадою "Полум'я Роду"! Свято відбудеться 24-25 кресеня червня. У казковому місці біля річки Оріль яке вже стало традиційним для проведення народних гулянь, слов'янських обрядів і торжеств.

Курс включає в себе лекції та семінари. На лекціях буде дан теоретичний матеріал про Рідну Віру, традиції, Богорозуміння і стародавню віду. Лекції читатимуть духовні провідники Рідної Віри.

До 15 серпня на всій слов'янській землі закінчується жнива, збирання і переробка урожаю пшениці, ячменю, проса та інших зернових культур, а також заготівля насіння на майбутній сезон. Звідси й назва свята - Спожінкі (дожинки, обтискачки).

Свято пройде 23-24 липня у історико-духовному комплексі "Права" Перун є ратною силою Рода-Породителя , він опікується дотриманням справедливості і Законів Прави. Перун – покровитель грози, росту, поєдинків, вогню, сили, влади, закону, життя,

Любі й шановні наші Дівчата та Жінки, запрошуємо вас відвідати цикл лекцій присвячених Жіночності, її силі розкритій й не зовсім іноді зрозумілій. Перша лекція буде присвячена народженню Дівчики, її переходу до Дівочості та перетворенню з Дівки в Жінку. Розповімо про призначення Жінки у цьому світі, про символізм Жіночої коси, про побутові справи, а радше, про Жіночу побутову магію й обряди, їх важливість й доцільність в нашому житті.

Друзі! Запрошуємо вас зустріти одне з чотирьох великих слов'янських свят - Купало з громадою "Полум'я Роду"! Свято відбудеться 25-26 червня. У казковому місці біля річки Оріль яке вже стало традиційним для проведення народних гулянь, слов'янських обрядів і торжеств. Запрошуються всі бажаючі! Свято Купали - один з найдавніших і найважливіших Святоднів Колороку.

Громада Рідної Віри "Полум'я Роду" запрошуе на свято Ярила Вишнього. Бог весняного Сонця Ярило, народившись на рівнодення, зростаючи піднімається у небесну вишину. Він має потужну силу...

Свято Велеса (Сивий Яр) - Вся природа в крижаному сні. І тільки одинокий Велес, награючи в свою чарівну сопілочку, ходить по містах і селах, не даючи засумувати людям. Гнівається Мара-зима на Велеса, напускаючи на нього лютий мороз, а на худобу «коров'ячу смерть», але здолати, не може.

Громада Рідної Віри Січеславського краю "Полум'я Роду"