Заходи

Перун є ратною силою Рода-Породителя , він опікується дотриманням справедливості і Законів Прави. Перун – покровитель грози, росту, поєдинків, вогню, сили, влади, закону, життя, зброї, бойових мистецтв, податель благ та дощу, заступник витязів

Друзі! Запрошуємо вас зустріти самий Велике слов'янське свято разом з громадою "Полум'я Роду"! Свято відбудеться 24-25 кресеня червня. У казковому місці біля річки Оріль яке вже стало традиційним для проведення народних гулянь, слов'янських обрядів і торжеств.

Курс включає в себе лекції та семінари. На лекціях буде дан теоретичний матеріал про Рідну Віру, традиції, Богорозуміння і стародавню віду. Лекції читатимуть духовні провідники Рідної Віри.

Дніпропетровська громада Рідної Віри "Полум'я Роду" запрошує усіх рідновірів та небайдужих до рідної традиції людей на свято Миробога (Овсень, Туасень, Радогощ), яке проходитиме 24 вересня в історико-духовному комплексі "Права" біля р. Орель в заповідній зоні (р-н СМТ Кіровське).

До 15 серпня на всій слов'янській землі закінчується жнива, збирання і переробка урожаю пшениці, ячменю, проса та інших зернових культур, а також заготівля насіння на майбутній сезон. Звідси й назва свята - Спожінкі (дожинки, обтискачки).

Свято пройде 23-24 липня у історико-духовному комплексі "Права" Перун є ратною силою Рода-Породителя , він опікується дотриманням справедливості і Законів Прави. Перун – покровитель грози, росту, поєдинків, вогню, сили, влади, закону, життя,

Любі й шановні наші Дівчата та Жінки, запрошуємо вас відвідати цикл лекцій присвячених Жіночності, її силі розкритій й не зовсім іноді зрозумілій. Перша лекція буде присвячена народженню Дівчики, її переходу до Дівочості та перетворенню з Дівки в Жінку. Розповімо про призначення Жінки у цьому світі, про символізм Жіночої коси, про побутові справи, а радше, про Жіночу побутову магію й обряди, їх важливість й доцільність в нашому житті.

Друзі! Запрошуємо вас зустріти одне з чотирьох великих слов'янських свят - Купало з громадою "Полум'я Роду"! Свято відбудеться 25-26 червня. У казковому місці біля річки Оріль яке вже стало традиційним для проведення народних гулянь, слов'янських обрядів і торжеств. Запрошуються всі бажаючі! Свято Купали - один з найдавніших і найважливіших Святоднів Колороку.

Громада Рідної Віри "Полум'я Роду" запрошуе на свято Ярила Вишнього. Бог весняного Сонця Ярило, народившись на рівнодення, зростаючи піднімається у небесну вишину. Він має потужну силу...

Свято Велеса (Сивий Яр) - Вся природа в крижаному сні. І тільки одинокий Велес, награючи в свою чарівну сопілочку, ходить по містах і селах, не даючи засумувати людям. Гнівається Мара-зима на Велеса, напускаючи на нього лютий мороз, а на худобу «коров'ячу смерть», але здолати, не може.

Громада Рідної Віри Січеславського краю "Полум'я Роду"