Купало у Дніпрі з громадою

Купало у Дніпрі

Друзі! Запрошуємо вас зустріти одне з чотирьох великих слов'янських свят - Купало з громадою "Полум'я Роду"! Свято відбудеться 25-26 червня. У казковому місці біля річки Оріль яке вже стало традиційним для проведення народних гулянь, слов'янських обрядів і торжеств. Запрошуються всі бажаючі! Свято Купали - один з найдавніших і найважливіших Святоднів Колороку. Це час, коли Сонце входить в свою повну силу, коли Чоловіча сутність в Природі з'єднується з Жіночую: коли Небо з'єднується із Землею, Вогонь - з Водою а День - з Ніччю. Здавна Слов'яни шанували це Свято, славлячи Все-Сущого Все-Бога Рода і Все-Живу Матінку-Природу, Рідних Богів і Предків своїх,

 

Сили небесні й Сили Земні - Сили Невідомі і Сили Явні ... Святкувалася Купала після того, як Сонце «на горобиний скок» перейде за точку Літнього Сонцестояння - наприкінці місяця червня. Сам Солнцеворот вшановувався віщими людьми особливо, народні гуляння ж - починалися після. Особливо в народі шанували Купальську Ніч - час, коли відкриваються ворота Яви і Нави, людською мовою говорять дерева і тварини, а трави наповнюються чарівною силою ... Свято пройде з 25.06 на 26.06. на капищі Триглава громади «Полум'я Рода» що на р. Оріль. Їхати з площі Островського на маршрутному таксі № 241 до моста через р. Оріль, проїзд обійдеться в 30 грн. туди і назад + 70 грн орг. внесок.

 

УВАГА! Свято проходить у природних умовах. З собою потрібно мати:

1. Намет

2. Каремат, спальний мішок.

3. Засоби від комарів і кліщів.

4. Столові прилади (тарілка, ложка, чашка,)

5. Теплий одяг.

6. Все для купання (Рушник, плавки, купальник і т. д.)

7. Воду для себе.

8. Їжу для себе. (Буде козацький куліш але все інше беріть самі.)

 

На святі (на зачині) перебувати без слов'янської одягу НЕБАЖАНО. Необхідно мати з собою слов'янську одяг, а також намети й похідне приладдя. Ті, у кого не буде слов'янської одягу, будуть допущені на свято, але не зможуть брати участь у деяких обрядах. Необхідно дотримуватися прийнятих правил поведінки на Святилищі та в лісі.

З будь-яких питань ви можете звернутися до волхва або до старости громади. У 2000 метрах від капища, на зупинці біля мосту через р. Оріль, з 9.00 до 20.00 буде працювати сільський магазин, де можна придбати як продукти, так і господарські товари.

 

 

Громада Рідної Віри Січеславського краю "Полум'я Роду"