Купало у Дніпрі

blog

Купало у Дніпрі

Друзі! Запрошуємо вас зустріти самий Велике свято разом з громадою "Полум'я Роду"! Свято відбудеться 23-24 червня. У казковому місці біля річки Оріль яке вже стало традиційним для проведення народних гулянь, обрядів і торжеств.

Запрошуються всі бажаючі!

Свято Купали - один з найдавніших і найважливіших Святоднів Кологода. Це час, коли Сонце входить в повну свою силу, коли Чоловіча сутність в Природі з'єднується з Жіночую: коли Небо з'єднується із Землею, Вогонь - з Водою а День - з Ніччю. Здавна Слов'яни шанували Свято це, славлячи Все-Сущого Все-Бога Рода і Все-Живу Матінку-Природу, Рідних Богів і Предків своїх, Сили небесні й Сили Земні - Сили Невідомі і Сили Явніі ...

Святкувалася Купала після того, як Сонце «на горобиний скок» перейде за точку Літнього Сонцестояння - наприкінці місяця червня. Сам Солнцеворот вшановувався віщими людьми особливо, народні гуляння ж - починалися після. Особливо в народі шанували Купальська Ніч - час, коли відкриваються ворота Яви і Нави, людським мовою говорять дерева і тварини, а трави наповнюються чарівною силою ...
Свято пройде з 23.06 на 24.06. на капищі Триглава громади «Полум'я Рода» що на р. Оріль.
Їхати з автовокзалу на маршрутному таксі № 241 до моста через р. Оріль, проїзд обійдеться в 50 грн. туди і назад
УВАГА!
Свято проходить у природних умовах. З собою потрібно мати:

  1. Намет
  2. Каремат, спальний мішок.
  3. Засоби від комарів і кліщів.
  4. Столові приладиі (тарілка, ложка, чашка,)
  5. Теплий одяг.
  6. Все для купання (Рушник, плавки, купальник і т. д.)
  7. Воду для себе.
  8. Їжу для себе. (Буде козацький куліш але все інше беріть самі.)


На святі (на зачині) перебувати без традиційного українського одягу НЕБАЖАНО.
Необхідно дотримуватися прийнятих правил поведінки на Святилищі та у лісі. З будь-яких питань ви можете звернутися до організаторів. У 2000 метрах від капища, на зупинці біля мосту через р. Оріль, з 9.00 до 22.00 буде працювати сільський магазин, де можна придбати як продукти, так і господарські товари.

Контакти

влх. Яромир +380934142016

Для навігатора 48.542816, 34.793534

Голова Громади

author
влх. Яромир

Волхв Рідної Віри, голова громади "Полум'я Роду" (м. Дніпро) Руського Православного Кола, голова Січеславського Кола РПК.