Як Коляду святкували

blog

Як Коляду святкували

Рідновіри черговий раз зібралися на святилище у лісі на ж.м. Фрунзенський, щоб відзначити свято Коляди. Одне з найвеличніших свят Колороку, яке шанувалося нишими предками. Сучасні рідновіри продовжують давні звичаї і люди прийшли, щоб ушанувати народження Сонця, яке приходить у цей світ після смерті й відроджує життя та приносить нове коло Сварога людям. І слави спивали у цей святий день в цей чаріний час до Дажбога.

 

Цього разу був дивовижно теплий зимовий день. Приїхали гості з Київа, Кривого Рогу та інших міст. Волхв Руського Православного Кола Яромир урочисто розпочав свято на святилищі наших Предків, Духовні провідники Велесвіт, Благодар, Владислав промовляли слави приурочені до величного стародавнього свята. Пісні та хороводи прикрасили свято. Наші свята єднають наш народ, надихають до спільної дії. Єднаючись в одному колі ми відчуваємо себе братами і сестрами, а Боги є нашими родичами. Віра нам допомагає знайти себе серед Природи і Суспільства. Ідучи праведним шляхом, ми долаємо перепони, а Боги допомагають тому, хто бореться за своє життя. Перемога буде за нами! Слава Богам!

Голова Громади

author
влх. Яромир

Волхв Рідної Віри, голова громади "Полум'я Роду" (м. Дніпро) Руського Православного Кола, голова Січеславського Кола РПК.