Марш Хоробрих

blog

Марш Хоробрих

20 грудня увага всієї країни була прикута до нашого Маріуполя! Активісти майже всіх осередків Цивільного Корпусу АЗОВ, бійці полку зібралися в місті, щоб пройтися Маршем "ІДУ НА ВИ" та відкрити пам'ятник Святославу Хороброму.
Близько 16.00 біля Драматичного Театру почали збиратися люди, аби рушити колоною і Маршем Хоробрих нагадати, що Маріуполь - українське місто! О 17.30 колона рушила - і налічувала понад 5000 людей! Молодь пройшлася головною вулицею міста, вигукуючи патріотичні гасла, з банерами та факелами. ЦК АЗОВ Запоріжжя разом з активістами також приїхали прийняти участь в МАРШі ХОРОБРИХ.

На площі Свободи перед активістами ЦК, бійцями Полку та мешканцями виступив Лідер Азовського руху — Андрій Білецький, який зазначив, що цей пам'ятник великому князю Святославу Хороброму — подарунок Маріуполю, та нагадування, що Маріуполь - Україна і Азовці готові захищати його від ворогів.
Після промови, розпочався святковий концерт. Зі сцени маріупольців вітали музичні гурти "Широкий лан", "Веремій" та "Тінь Сонця".
Продовжуємо традицію війська князя Святослава та стоїмо на захисті міста від ворогів!

 

 

Голова Громади

author
влх. Яромир

Волхв Рідної Віри, голова громади "Полум'я Роду" (м. Дніпро) Руського Православного Кола, голова Січеславського Кола РПК.