Слово Волхва Яромира

blog

Слово Волхва Яромира

Рідна Віра є основою розвитку кожної держави та народу. Сьогодні, у час війни та переважання матеріалізму, Віра не втрачає своєї важливості. Вона є головною причиною дій та вчинків людей, і навіть наука підтверджує її значення. Віра - це усвідомлення світу і самого себе, що формує цілісність та єдність народу. Вона визначає мету існування кожного народу і дається йому Богоми.

Кожен народ має свій шлях розвитку і власну Віру, яка є основою його існування. Втрата або викривлення Рідної Віри призводить до зубожіння народу, адже кожен народ виконує свою особливу роль у світовій гармонії. Втративши свою Віру, народ втрачає сенс свого існування і прирікає себе на загибель.

Рідна Віра є нашим спадком від предків. Втративши більшість волхвів, які знали Душу народу, ми втратили знання про подальший шлях розвитку. Відродження Рідної Віри єдиний шлях до духовного та матеріального відродження народу.

Рідна Віра об'єднує нас з нашими Великими Предками та Рідними Богами, які ведуть нас шляхом досконалості. Ця Віра - основа нашого духовного буття, що дозволяє нам досягти найвищого розвитку. Для цього необхідно пізнавати закони Прави і слідувати їм.

Правильне усвідомлення і виконання Рідних Обрядів та Звичаїв допомагає нам творити духовне і матеріальне буття. Волхви, Відуні, Жреці та звичайні вогнищани мають свої ролі у здійсненні обрядів, що підтримують зв'язок з Рідними Богами.

Коли Русинів у Роді живе за Право, виконує свою працю та підтримує зв'язок з Богами, Руський Рід досягає духовного і матеріального процвітання. Віра допомагає нам зрозуміти свою роль у світовому порядку та сприяє гармонійному розвитку суспільства.

Сьогодні, як ніколи, потрібна діяльність духовних провідників. Відродження Рідної Віри є ключем до нашого духовного пробудження. Віра Руси-України, то як полум'я Роду, як Сонце, існує вічно, допоки є День і ніч Сварожі. Вона веде нас шляхом Прави, світобудови, що об'єднує видимий і невидимий світи.

Рідна Віра - це знання про закони буття, які допомагають нам розвиватися у гармонії з Всесвітом. Ми маємо пізнавати ці закони, слідувати їм і стати усвідомленими Творцями свого буття. Це наш шлях до досягнення найвищого духовного і матеріального розвитку, що забезпечить гармонію та процвітання нашого народу.

Влх. Яромир

Голова Громади

author
влх. Яромир

Волхв Рідної Віри, голова громади "Полум'я Роду" (м. Дніпро) Руського Православного Кола, голова Січеславського Кола РПК.