Славослов

Слава Богу і Божичу! І всім Богам у Сварзі! Дай, Дажбоже, в полю Роду! В полю – Роду, в хаті – згоду! Будь з нами, Боже, і Коло Свароже! Сію, вію, посіваю, З Новим роком вас вітаю! Щоб було у вас в стіжку, І в мішку, і в коморі.

Дажбоже, Господи Всеправедний і Милосердний. Ти любиш онуків своїх. Усі вони однаково милі Тобі. І Ти, Всемогутній, ослабленим даєш здоров'я, зневіреним даєш надію. І при Твоїй помочі недужі люди перемагають хворобу. Ми зміцнюємо силу свою вірою в Тебе, Дажбоже, кажучи: "З Дажбогом я, а Дажбог – це Життя. Я вірю: недуга зникне, обадьориться тіло. Сили здоров'я переможуть хворобу".

Всемогутній Дажбоже! Творець всього! Сподоби мене своєю милістю, Щоб мій посів Був такий чистий, Як чисте Сонце, І плодючий і рясний, Як безліч Зірок На Небі!

Зійди, Дажбоже, з Неба, Бо нам Тебе завше треба, Віноньки зачинати, Щастечком укладати! Ступи, Боже, з Неба, Ти нам завше треба! Зачни нам веселяйко На наше подворяйко,

Силами могутніми і таємними ми поєднуємося з душами Предків Рідних. Предки наші вільні і славні молилися Богам рідним, і відійшли душі їхні до Лук Сварожих і поєдналися з Богами. І ми молимось Рідним Богам, і чують молитву нашу Предки, і радіють душі їхні.

Молитви, що утворені на основі Велесової Книги Се бо, молячись, найперше Триглаву поклонятись маємо і йому велику славу співаємо. І Хвалимо Сварога, що створив світ, – це Бог Прави, Яви і Нави, се маємо їх во істину. Се мовив отцю Ору Сварог наш: Як мої творіння створив вас од перст своїх і хай буде сказано, що ви – сини Творця.

Громада Рідної Віри Січеславського краю "Полум'я Роду"